logo_certes
logo_inprogress
logo_pmexperts
cfe_polska
human_skills
alior
osec
pttb
dzdz
worldwides_chool

Opinie

tomCRM wybraliśmy jako kompleksowe rozwiązanie, które wspomaga nas w zarządzaniu uczestnikami, szkoleniami. Jest zintegrowane ze stroną WWW wraz z płatnościami online. A moduł Sprzedaży pozwala nam koordynować pracę handlowców. Garść statystyk dostarczanych przez tomCRM pozwala trzymać rękę na pulsie. Dodatkowo wykorzystaliśmy moduł obiegu faktur kosztowych oraz zamówień.
Michał PacynaCEO of Inprogress
logo_inprogress
Aplikacja pozwoliła nam sprawnie i centralnie zarządzać listą szkoleń i uczestników. Usprawniła też codzienną komunikację i generowanie certyfikatów w ramach szkoleń.
logo_certes
Pragniemy zaświadczyć, że współpraca z firmą ENNOVA przebiegała bez zastrzeżeń na najwyższym poziomie, a sama firma jest zdecydowanie godna polecenia. (...) godne uwagi są równiez filozofia firmy oparta na partnerstwie i współpracy, oraz zespoł – kompetentny, proaktywny i bez zastrzeżeń działający zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Z całą pewnością mogę polecić firmę ENNOVA jako partnera godnego zaufania.
Christopher SiemieńskiBusiness Development Manager of CFE Polska
cfe_polska
tomCRM usprawnił i ujednolicił zarządzanie szkoleniami i klientami w 19 oddziałach naszej firmy. Używanie tomCRM przełożyło się na znaczące uproszczenie i udoskonalenie procesu sprzedaży usług.
dzdz
tomCRM wybraliśmy ze względu na możliwość dopasowania do naszych potrzeb. Aplikacja usprawniła zarządzanie szkoleniami oraz pracę zespołu handlowego. Śmiało możemy polecić dla każdej firmy szkoleniowej!
Filip GontarzOSEC
OSEC_testimonials